KURSY I SZKOLENIA

27 października 2022 by Mateusz Murawiecki33
poscik-1200x1200.jpg

 


Podczas naszej codziennej praktyki w gabinecie rehabilitacyjnym w Koronowie staramy się aby nasza praca była jak najbardziej wszechstronna i całościowa, aby jak najszybciej zlokalizować przyczynę problemu pacjenta, oraz możliwie szybko wdrożyć konieczne postępowanie terapeutyczne. Zarówno podczas rehabilitacji dziecięcej jak i pracy ze starszymi pacjentami wykorzystujemy wiedzę i doświadczenie które nabyliśmy podczas licznych szkoleń i praktyk które odbywamy regularnie w Polsce oraz poza jej granicami. Możliwość podejrzenia przy pracy specjalistów różnych metod takich jak CME MEDEK, DNS, czy Bobath oraz możliwość nauki nowoczesnych technik wykorzystywanych w fizjoterapii dziecięcej oraz neurologicznej, a następnie praca z pacjentem w gabinecie.  Właśnie rozwój i brak stagnacji jest tym, co daje nam niebywałą satysfakcje i chęć do dalszej pracy.

Jedną z trudniejszych rzeczy podczas naszej praktyki fizjoterapeutycznej jest przełożenie pracy w gabinecie tak aby pacjent mógł odtworzyć stymulacje oraz techniki podczas samodzielnej pracy w domu. Bez samodzielnej pracy pacjenta w domu, oraz bez wdrożenia zalecanego postępowania profilaktycznego okres powrotu do zdrowia może się znacznie wydłużyć. Jednym z zadań fizjoterapeuty zarówno dziecięcego jak i neurologicznego jest edukacja pacjenta w zakresie samodzielnej pracy.

Podczas wyboru fizjoterapeuty dla swojego dziecka lub osoby bliskiej ważne aby wiedza, podejście oraz sposoby pracy z pacjentem rehabilitanta były zbieżne z obecnymi wytycznymi, oraz aktualną wiedzą medyczną. Wszystko to oferujemy podczas pracy w naszym gabinecie rehabilitacyjnym w Koronowie oraz podczas rehabilitacyjnych wizyt domowych na terenie Dobrcza, Osielska, Niemcza, Koronowa, oraz wielu innych ościennych gmin.

Zobacz także: CME MEDEKREHABILITACJA DOMOWAREHABILITACJA KORONOWO