INFORMACJE O NAS

NASZ CEL

Naszym celem jest zapewnienie podopiecznym jak największej ilości oraz jak najlepszej jakości ruchu, ponieważ wierzymy że niezależność jest kluczem do życia na wysokim poziomie.

NASZ CENNIKKONTAKT Z NAMI


Zapewniamy profesjonalną rehabilitację

Szanowni Państwo


Centrum rehabilitacji i terapii MEDEK Koronowo, to wyspecjalizowana placówka w której prowadzona jest rehabilitacja neurologiczna na terenie gminy Koronowo osobom w potrzebie od pierwszych miesięcy życia aż do późnej starości.

Naszym celem jest zapewnienie podopiecznym jak największej ilości oraz jak najlepszej jakości ruchu, ponieważ wierzymy że niezależność jest kluczem do życia na wysokim poziomie.

W naszej placówce oferujemy kompleksową terapie składającą się z:

– oceny stanu i potrzeb pacjenta

– „hands on therapy” forma terapii kiedy to fizjoterapeuta czyni możliwym ruch i pomaga w jego wykonaniu

– usystematyzowane programy pracy w domu – po każdej wizycie pacjent wychodzi z ćwiczeniami do samodzielnego wykonywania lub z pomocą najbliższych

Kim są nasi pacjenci?

Staramy się wychodzić naprzeciw specyficznym potrzebom naszych pacjentów.

Nasza oferta skierowana jest do dzieci tzw. „wysokiego ryzyka”, gdzie pomagamy rodzicom w ocenie i monitorowaniu ich rozwoju, dzieci dotkniętych schorzeniami takimi jak: MPD, zdiagnozowany zespół genetyczny, przepuklina oponowo rdzeniowa, zaburzenia w zakresie integracji sensorycznej oraz dzieci wymagających rehabilitacji neurologicznej z innych przyczyn.

W naszym gabinecie rehabilitacyjnym w Koronowie zapewniamy również terapie dla osób dorosłych i młodzieży po przebytych udarach, urazach czaszkowo mózgowych, urazach rdzenia kręgowego, MPD, polineuropatiach, porażeniach nerwów obwodowych, chorobach genetycznych oraz wielu innych.

Mateusz i Martyna MurawieckiPraca z każdym pacjentem odbywa się indywidualnie, poprzez odpowiednio dobrane metody. Terapeuci pracujący w naszym gabinecie posiadają niezbędną wiedzę i doświadczenie aby zapewniać najwyższą jakość i efektywność prowadzonej terapii.

Praca z pacjentem odbywa się zarówno w domu pacjenta jak i w naszych gabinetach na terenie Bydgoszczy, Koronowa i okolicach.

Przed wizytą prosimy o kontakt telefoniczny.


To oni tworzą atmosferę gabinetu.

Poznaj naszych terapeutów


Mateusz Murawiecki

Mgr Fizjoterapii i Pedagogiki

Mateusz Murawiecki


Każdy pacjent zarówno ten mały jak i duży jest dla mnie wyzwaniem i przygodą. Każdy coś wnosi do mojego życia i chciałbym się odwdzięczyć dając im cząstkę siebie.Martyna Murawiecka

Mgr Fizjoterapii

Martyna Murawiecka


Swoją karierę zawodową rozpoczęłam jeszcze na studiach od pracy ze sportowcami. W międzyczasie zostałam „zarażona” tajnikami pracy z małymi dziećmi i młodzieżą. Od tamtej pory rehabilitacja maluszków stała się moją pasją.Jeżeli masz do nas jakieś pytania lub uwagi, jesteśmy do Twojej dyspozycji.

FORMULARZ KONTAKTOWY